Home Kryetitull
Eksploziv biznesit në Lezhë, dalin detajet e para nga shpërthimi
Një sasi eksplozivi ka shperthyer gjate nates ne fshatin Gocaj te Lezhës.

Lënda eksplozive është vendosur në derën e një dyqani në pronësi të shtetasit Arben Malotaj.

Per fat nga shperthimi nuk ka pasur persona te lenduar, por vetem deme materiale.

Policia ka mberritur menjehere ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Pas ngjarjes ne deshmine e pare qe kane dhene familjaret pretendojne se nuk ka asnje konflikt dhe nuk i dine arsyet e vendosjes se lendes eksplozive ne biznesin e tyre.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk justifikon pasurinë: Kërkohet shkarkimi i anëtarit të KLP-së, Besnik Cani
E kishin hequr nga puna, kjo është policja që shuajti gjithë familjen e saj
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO)
E RËNDË/ Policja ekzekuton 4 pjesëtarët e familjes dhe më pas i jep fund jetës
Prostitucion e trafikim "malli", kush është Gazmend Mahmutaj

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media