Home Kryetitull
"Më mungon në festën tënde të preferuar" Vanessa i bën dedikim prekës Kobe Bryant për Shën Valentin (VIDEO)
View this post on Instagram

To my forever Valentine, I love you so much. Missing you so much on your favorite holiday. Te amo per sempre. Kisses to you and Gigi in heaven. Happy Valentine’s Day, my babies. With all my love, your boo-boo. ❤️song: Tell Him @mslaurynhill

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant) on

Legjenda e NBA-së, Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianni ndërruan jetë pas një aksident tragjik me helikopter.

Humbja e tyre la një boshllëk të madh te miqtë, kolegët, fansat, te i gjithë publiku e mbi të gjitha te familjarët. Bashkëshortja e Kobit, Vanesa prej ditësh të tëra po jeton mes dhimbjes dhe mallit për të dashurit e saj.

Sot, në ditën e të dashuruarve, Vanesa ka bërë një status shumë prekës në llogarinë e saj të Instagramit. Ajo ka zbuluar se Shën Valentini ka qenë festa e preferuar e Kobit dhe se ia ndjen shumë mungesën.

"Për Shën Valentinin tim të përhershëm: Të dua shumë. Më mungon kaq shumë në festën tënde të preferuar. Të dua përgjithmonë. Puthje për ty dhe për Gigin në parajsë. Gëzuar Shën Valentinin zemrat e mia", ka shkruar ajo, krahas një video ku shfaqet pranë të ndjerit Brajant.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
OFL vazhdon misionin, kush janë dy emrat që morën sot "letrën"
"Ik q**", qytetarët shfaqin pakënaqësi ndaj operacionit për pasuritë e "të fortëve" (FOTO LAJM)
"Çfarë ke o hundë madh", ish-lojtari i United tregon sherrin me Ibran
Meta paralajmëron shpërndarjen e Parlamentit
Meta takon Bashën: Këto janë skandalet e fundit anti-kushtetuese dhe përpjekja për grusht shteti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media