Home Kryetitull
Dënimet për City-n nuk kanë mbaruar, pritet ti hiqen pikë në Premier League
Duket se Manchester City do të përjetojë një nga momentet më të vështira në vitet e fundit. Dënimi në Champions pritet ti kushtojë shtrenjt "citizens" në aspektin financiar, por edhe në cilësi pasi nuk dihet nësë yjet do të vazhdojnë të qëndrojnë në ekip.

Por,e keqja për skuadrën e Pep Guardiolas nuk ndalon me kaq. Mediat angleze raportojnë se Manchester City mund të përballet edhe me një dënim të ri në Premierligë, duke iu zbritur pikët.

Është një rregullore në Premierligë që e detyron këtë ligë të veprojë, shkaku i shkeljeve të rregullave financiare të UEFA-s.

Nuk jepet një numër i saktë i pikëve që mund t’i hiqen Cityt, por diçka e tillë pritët të ndodh.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk justifikon pasurinë: Kërkohet shkarkimi i anëtarit të KLP-së, Besnik Cani
E kishin hequr nga puna, kjo është policja që shuajti gjithë familjen e saj
Ekzekutoi fillimisht prindërit pastaj dy vëllezëit, detaje nga tragjedia në Gjilan (VIDEO)
E RËNDË/ Policja ekzekuton 4 pjesëtarët e familjes dhe më pas i jep fund jetës
Prostitucion e trafikim "malli", kush është Gazmend Mahmutaj

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media