Home Kryetitull
Burri punonjës i SHISH dhe gruaja mësuese, kush është çifti i të infektuarve në Tropojë
“Harta e të prekurve nga COVID-19 është shtrirë tashmë edhe në Tropojë”- tha paraditen e sotme Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik, duke konfirmuar se ne kete qytet jane tashme dy raste te prekur me virusin.

Në Tropojë kanë dalë pozitiv, çift bashkëshortesh të moshës 48-50 vjeç, nga qyteti i Bajram- Currit.

Ata janë banorë në lagjen “Partizani” të këtij qytet.

Burri që është infektuar nga Koronavirusi është punonjës i Shërbimit Informativ në Tropojë, ndërsa gruaja është arsimtare.

Këtë njoftim e ka bërë të ditur Kryetari i Bashkisë Tropojë Rexhe Byberi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kini kujdes! OBSH zbulon 3 fakte të reja për COVID-19 dhe duhen lexuar
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit
Dasma në Kosovë rezulton "minë me sahat", infektohen me koronavirus 24 dasmorë
Nga karantina Cana tregon momentet më të veçanta me Kombëtaren
Ishte në gjendje kritike, legjenda e futbollit turk mposht koronavirusin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media