Home Kryetitull
"Më mirë të mbani shall sesa maskë mbrojtëse" (VIDEO)
Akademiku Dr. Zhan Mitrev përmes një video mesazhi jep disa rekomandime se si të mbrohen njerëzit nga koronavirusi i rrezikshëm.

Sipas tij, shumë më mirë është nëse njerëzit mbajnë një shall në fytyrë sesa të mbajnë maska kirurgjikale.

Ai gjithashtu shton se inhalimi i rregullt mund të ndihmojë ndjeshëm në parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mjekët dhe infermierët në Lezhë refuzuan shpërblimin 5 mijë lekë, Rama nxjerr "versionin e ri"
Për pandeminë, Miss Anglia lë kurorën dhe i kthehet punës si mjeke (FOTO LAJM)
Harta zgjerohet në Korçë, infektohet shefi i Personelit të Policisë Kufitare
Përfshihet nga flakët lokali i i burrit të deputetes në Lungomare
Sherr mes fqinjve, dy vëllezërit thyejnë rregullat e karantinës dhe bëjnë për spital babë e bir

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media