Home Kryetitull
Galatasray nuk heq dorë nga Shaqiri (FOTO LAJM)
Gjatë vitit të kaluar Galatasaray e dëshironte me çdo kusht në skuadër Xherdan Shaqirin por nuk u arrit.

E siç duket skuadra turke është rikthyer përsëri në ‘skenë’ për të arritur transferimin e Shaqirit.

Sipas "Fotomac" Xherdan Shaqiri kërkohet me ngulm nga skuadra turke teksa media ka treguar se Galatasaray e kërkon në fillim në formë huazimi me mundësi blerje.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kini kujdes! OBSH zbulon 3 fakte të reja për COVID-19 dhe duhen lexuar
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit
Dasma në Kosovë rezulton "minë me sahat", infektohen me koronavirus 24 dasmorë
Nga karantina Cana tregon momentet më të veçanta me Kombëtaren
Ishte në gjendje kritike, legjenda e futbollit turk mposht koronavirusin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media