Home Kryetitull
Aksidentohet Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM)
Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku në Prishtinë, saktësisht në rrugën “Agim Ramadani” te semaforat.

Sipas një fotografie të siguruar nga Indeksonline shihet vetura e aksidentuar e këngëtari.

Në vendin e ngjarjes shihet që kanë dalur edhe policia, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të lënduar apo dëme të mëdha.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)
Horoskopi i të enjtes, shenjat që do të kenë probleme në dashuri dhe me paratë
Moti sot i paqendrueshëm, priten vranësira edhe shtrëngata shiu me stuhi
Pas 9 vitesh pauzë, NASA dhe kompania e Elon Musk gati të bëjnë histori (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media