Home Kryetitull
Një tjetër këshilltar socialist jep dorëheqjen në Bashki
Mësohet se një tjetër këshilltar socialist në Këshillin Bashkiak të Tiranës ka dhënë dorëheqjen pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar.

Pas Genta Mezinit, e cila u dorëhoq pa dhënë arsyet por duke shkruar në rrjetet sociale “boll me përbindëshit”, një tjetër këshilltar, Ervin Mete ka dhënë dorëheqjen.

Ervin Mete, kreu i Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, është një prej atyre që dha dorëheqjen.

Ai ka qenë dhe kryetar i partisë së themeluar nga Veliaj, G99 dhe që prej vitit 2013 ka qenë zëvëndësministër në disa ministri.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shpërthim i fuqishëm pranë QSUT-së, policia zbardh detajet
Atentati në sheshin e hotelit në Laç, kush është biznesmeni që u vra
Laçi u trondit nga të shtënat, kush është 21 vjeçari i plagosur
Tronditet Laçi, një i vdekur dhe një i plagosur
Nga XXXL vajza kthehet në modele, mahnitet rrjeti (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media