Home Kryetitull
"7 her 7 janë 42", Rama publikon videon nga Tik-Toku (VIDEO)
View this post on Instagram

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Fiksimi i momentit për të rinjtë në botë por edhe në Shqipëri është rrjeti social Tik Toku.

Mesa duket efekti i këtij rrjeti social ka prekur edhe kryeministrin.

Ai ka publikuar në Instagram një video Tik-Toku, ku një vajzë e re imiton Lulzim Bashën, kur fliste nga foltorja e kuvendit dhe ngatërronte shifrat.

Imitimi është i një vajze të re, të cilën Kryeministri e quan ‘artiste’.


Dërgoja mikut në:
7x7
e Shtunë 23 Maj 2020, Ora 17:19
42 ...hahaha
Shkruani komentin tuaj!
 
Donald Trump i kërkon të buzëqeshë, Melania nuk do t’ia dijë (VIDEO)
ZYRTARE/ Buzëqesh Sadiku, Malaga merr vendimin përfundimar për shqiptarin
Çmenduria e CR7: Thumba për takat e tij, rritet shpejtësia dhe qëndrueshmëria në fushë
E PABESUESHME/ E vitit 1998, ja makina që përdor Hoti (FOTO LAJM)
E dinit që ekziston edhe "Super Topi i Artë"? Ja legjenda që e ka fituar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media