Home Kryetitull
E rëndë në Përrenjas, 14 vjeçari mbytet në rezervuar
Një fëmijë është mbytur në një rezervuar mesditën e sotme në Prrenjas .

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katjel të Përrenjasit ku 14-vjeçari, E.D ka rënë në një rezervuar me ujë dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendin e ngjarjes kanë qenë edhe shokët e tij të cilët kanë tentuar që të nxjerrin, por nuk kanë mundur. Rezervuari ku u mbyt 13-vjeçari është pranë ish-minierës së kromit në Katjel.

Informacion paraprak:

Më datë 23.05.2020 në fshatin Katjel, Prrenjas shtetasi E.D., 13 vjeç, dyshohet se aksidentalishtë ka rënë në një gropë me ujë, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Dërgoja mikut në:
Petriti
e Shtunë 23 Maj 2020, Ora 17:03
Ngushellime familjes!
Por ju qe shkruani nuk dini dhe te kopjoni .
Titullin e mirrni nga gazetat e tjera,dhe artikullin nuk dini te kopjoni?
Shkruani komentin tuaj!
 
Shpërthim i fuqishëm pranë QSUT-së, policia zbardh detajet
Atentati në sheshin e hotelit në Laç, kush është biznesmeni që u vra
Laçi u trondit nga të shtënat, kush është 21 vjeçari i plagosur
Tronditet Laçi, një i vdekur dhe një i plagosur
Nga XXXL vajza kthehet në modele, mahnitet rrjeti (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media