Home Kryetitull
Tronditet Laçi, një i vdekur dhe një i plagosur
Një ngjarja e rëndë ka ndodhur të ndara nga njëra-tjetra pak minuta më parë në Laç.

Abcnews.al raporton se një person është vrarë me armë zjarri, kurse një tjetër është plagosur në rrethana ende të paqarta edhe për policinë, e cila ndodhet në vendin e ngjarjes për sqarimin e tyre.

Mësohet se viktima është Bujar Lika, rreth 50 vjeç, ndërsa i plagosuri quhet Kreshnik Tusha, 21 vjeç.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Mamurras, afër kryqit të Gjormit ku një person ka qëlluar me armë në sheshin e një hoteli.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja
Shifra alarmante për Kosovën, mbi 200 raste të reja me koronavirus
Disa këshilla se si të mos e ndieni vapën gjatë natës
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media