Home Kryetitull
Laçi u trondit nga të shtënat, kush është 21 vjeçari i plagosur
Laçi është tronditur nga të shtënat me armë zjarri mbrëmjen e sotme.

Si pasojë, ka mbetur i plagosur një 21 vjeçar.

Abc Neës shkruan se ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit ku i plagosur me një plumb në kofshë ka ngelur shtetasi Kreshnik Tusha, 21 vjeç. Ndër të tjera mësohet se i riu është nisur drejt Tiranës për një mjekim te specializuar.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje, policia po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Gjithashtu një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur pranë një hoteli në autostradën që lidh Lezhën me Mamurrasin, dhe viktima është Bujar Lika, dhe është plagosur një 53 vjeçar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja
Shifra alarmante për Kosovën, mbi 200 raste të reja me koronavirus
Disa këshilla se si të mos e ndieni vapën gjatë natës
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media