Home Kryetitull
E PABESUESHME/ E vitit 1998, ja makina që përdor Hoti (FOTO LAJM)
Avdullah Hoti, i cili sapo është bërë Kryeministri më i ri i Kosovës nën singlën e LDK-së, ka bërë buje jeta e thjeshtë e tij.

Kjo për faktin se ai përdor një Opel Vectra e vitit 1998 e cila kushton vetëm 2 mije euro mbase dhe më pak.

Ndërkohë për Hotin sot ishte dita e parë si Kryeministri i Kosovës. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja
Shifra alarmante për Kosovën, mbi 200 raste të reja me koronavirus
Disa këshilla se si të mos e ndieni vapën gjatë natës
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media