Home Kryetitull
Barcelona gjen zëvendësuesin e Dembele
Barcelona dëshiron të shesë Osmane Dembelen edhe pse e bleu për 100 mln euro, pasi janë të lodhur nga dëmtimet e tij të shumta. Kampionët e Spanjës mund të pranojnë ta shesin francezin edhe për 60 milionë euro .

Por Barça ndërkohë e ka gjetur zëvendësuesin për të dhe ai është djali i legjendës holandeze Patrik Klajvert. Jastin Klajvert luan me ekipin e Romës dhe skuadra italiane do ta shesë atë për të përmirësuar bilancet ekonomike.

Jasitin mund të ndjeke hapat e babait të tij që ka luajtur me Barcelonën nëse ekipi spanjoll është i gatshëm për të paguar 25 mln euro në arkat e Romës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fike telefonin dhe kushtoji kohë vetes, këshilla të arta për të balancuar angazhimet tuaja
Shifra alarmante për Kosovën, mbi 200 raste të reja me koronavirus
Disa këshilla se si të mos e ndieni vapën gjatë natës
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media