Home Kryetitull
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO)
Interi është duke bërë një super ndeshje përballë gjermanëve të Leverkusen, në ndeshjen e vlefshme për cerekfinalen e Europa League.

Pas golit të parë nga Barella, Interi ka dyfishuar rezultatin me Lukakun në minutën e 21'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
20 vjeç dhe lëvizte me armë në brez, policia e shpall në kërkim për plagosjen në Astir
Thirrje raciste ndaj shqiptarëve, arrestohen nga policia 16 të rinj maqedonas (VIDEO)
Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje
Shënohen dy gola te shpejtë në supersfidën, Chelsea-Liverpool (VIDEO)
E plagosën te gishtat e këmbës, kush është 45 vjeçari

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media