Home Kryetitull
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO)
PAs dy golave të shpejtë të Interit, Leverkusen ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 25' me yllin e ekipit, Havertz.

Ky gol rikthen besimin të gjermanët, që deri në këto momente janë dominuar nga Interi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Djalë apo vajzë? Gjiko dhe Elita zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë (VIDEO)
Frikësoi "Komitët", Adnani ka një mesazh të rëndësishëm për të thënë (VIDEO)
20 vjeç dhe lëvizte me armë në brez, policia e shpall në kërkim për plagosjen në Astir
Thirrje raciste ndaj shqiptarëve, arrestohen nga policia 16 të rinj maqedonas (VIDEO)
Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media