Home Kryetitull
Manchester United - Copenhagen nuk i mjaftojnë 90 minuta, ndeshja kalon në shtesë
Manchester United nuk ka mundur të siguroj gjysmëfinalen e Europa League gjatë kohës së rregullt.

Ndeshja me Copenhagen do të luhet me shtesë pasi ndeshja përfundoi 0-0.

Djajve të Kuq iu anulua një gol në fund të pjesës së parë si pozicion jashtë loje.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje
Mandzukic befason me klubin e ri
E plagosën te gishtat e këmbës, kush është 45 vjeçari
Kërcet arma në Astir, një i plagosur
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media