Home Kryetitull
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Koha e rregullt mes Man.United dhe Copenhagen u mbyll në barazim pa gola, duke shkuar kështu drejt kohës shtesë.

Pak minuta i kanë mjaftuar më pas United për të zhbllokuar rezultatin, me Fernandes që u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 94'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E plagosën te gishtat e këmbës, kush është 45 vjeçari
E FUNDIT/ Kërcet arma në Astir, një i plagosur
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO)
E futi poshtë rrotave të makinës dhe i theu këmbët, dalin detajet nga ngjarja e rëndë
Shkëndija nuk ndalet, merr kreun

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media