Home Kryetitull
Luana pozon brenda makinës luksoze, ka një mesazh për fansat
Luana Vjollca po korr suksese të mëdha, me dy nga angazhimet më të fundit të saj.

Kënga e saj, “Locos”, e sjellë si bashkëpunim me këngëtarin latin Jay Santos, numëron miliona klikime në “Youtube” dhe gjithashtu emisioni i drejtuar prej saj “Shiko Kush Luan”, është një nga më të ndjekurit në ekranin e “Top Channel”.

Edhe pse është tepër e zënë për shkak të angazhimeve të shumta, Luana herë pas herë mban të përditësuar fansat me foto të shumta. Së fundmi moderatorja ka publikuar disa foto ku shihet brenda një makine luksoze “Rolls Royce”, e nuk ngurroi të jepte një mesazh.

“Duajni veten”, shkroi Luana krahas fotos së publikuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vrapon drejt portës së tij, ky markim i Xhakës ndaj Traore bëhet viral (VIDEO)
"Kujdesu për të dhe për engjëllin tim", publikohet audio e fundit e Maradonës
Tjetër deklaratë e bujshme, avokati: Maradona mund të jetonte, ai u rrëzua dhe ra me kokë
Super lajm, Marash Kumbulla mposht koronavirusin
Publikon foton e parë me të birin, Gold Ag emocionon me fjalët (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media