Home Kryetitull
"Nuk debatoj me burra me zë të hollë", analisti ironizon Murrizin
Deputeti Myslim Murrizi, pas Gjekmarkajt është përfshirë në debat edhe me analistin Vehap Kola në “Open”.

Murrizi kundërshtoi mendimin e analistit Kola, i cili u shpreh se partitë e krijuara, nuk rrezikojnë votat e PD, ndërsa iu drejtua me ‘zotërote’.

Kjo bëri që Kola t’i përgjigjej se nuk debaton me burra me “zë të hollë”.

Debati:

Kola: Nuk flas me njerëz pa kulturë

Murrizi: Zotrote…

Kola: Hiqeni si i thjeshtë, por po tregoheni shumë elitarë

Murrizi: Ky është një nga votuesit e PD

Kola: Nuk debatoj me burra që kanë zë të hollë

Murrizi: Të ftoj ta provosh sa të hollë e kam zërin. Përmend zërin e hollë, rruaj vetullat Vehap!

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vrapon drejt portës së tij, ky markim i Xhakës ndaj Traore bëhet viral (VIDEO)
"Kujdesu për të dhe për engjëllin tim", publikohet audio e fundit e Maradonës
Tjetër deklaratë e bujshme, avokati: Maradona mund të jetonte, ai u rrëzua dhe ra me kokë
Super lajm, Marash Kumbulla mposht koronavirusin
Publikon foton e parë me të birin, Gold Ag emocionon me fjalët (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media