Home Kryetitull
E FRIKSHME/ Aksident në Formula 1, piloti përfshihet nga flakët dhe rrezikon jetën (VIDEO)
Një aksident i frikshëm ka ndodhur në çmimin e madh të Bahrainit në Formula 1.

Piloti me eksperiencë Roman Grosjean u përplas me një nga bordurat anash pistës.

Makina e tij mori flakë menjëherë dhe u desh ndërhyrja e stafeve të emergjencës për t’i shpëtur jetën. Piloti reagoi shpejt duke dalë nga makina e tij e cila u shkrumbua e gjitha.

Ekipet e pushimit të zjarrit shpëtuan pilotin, i cili kishte marrë flakë në trup. Fatmirësisht ai është mirë dhe ia doli të shpëtonte nga ajo skenë shumë e rëndë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media