Home Kryetitull
Përmbysje e çmendur e Man United, Cavani realizon dopietë (VIDEO)
Man United ka bërë mrekullinë ndaj Southampton.

Skuadra e Solskjaer ka përmbysur shifrat nga 2-0 në pjesën e parë në 2-3.

Ishte goli i Fernandes dhe dopieta e Cavanit që i siguruan 3 pikë të arta Man United.

Me këtë sukses Djajtë e Kuq ngjiten në vendin e 7 me 16 pikë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media