Home Kryetitull
Goditi me shkelma gruan shtatzënë, arrestohet shqiptari
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne.

Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Castelfranco rreth orës 19:45, pas një konflikti për motive të dobëta.

I riu shqiptar, i moshës 21-vjeçare kishte goditur me shkelma dhe shpulla bashkëshorten e tij po shqiptare.

Gjatë sulmit, gruaja kishte pësuar lëndime dhe u dërgua në Spitalin e Modenas. Ndërsa bashkëshorti i saj u arrestua.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media