Home Kryetitull
Partizani e nis furishëm me dy gola ndaj Skënderbeut (VIDEO)
Partizani e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Skënderbeut.

Të kuqtë kanë shënuar me Bardhin në minutën e 7 dhe me Malën i cili realizoi një supergol në minutën e 21 duke dërguar shifrat në 2-0 /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media