Home Kryetitull
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO)
Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillejo, përveç se ka ende jashtë Musaçhion si alternativë në mbrojtje.

Megjithatë, arriti fitorja dhe gëzimi i trajnerit u nda edhe nga Franck Kessie dhe Tonali.

Sakaq, Ibrahimovic ishte gjithë kohës duke bërtitur nga tribuna duke shtyrë ekipin. Lider i vërtetë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media