Home Kryetitull
Kukësi i jep humbjen e parë të sezonit Vllaznisë (VIDEO)
Vllaznia është ndalur mbrëmjen e sotme, duke pësuar kështu humbjen e parë në këtë sezon.

Shkodranët kanë qenë ekipi për t’u mundur këto javë, pasi gëzonte një formë fantastike, të cilën nuk kanë mundur ta vazhdojnë edhe ditën e sotme.

Kuqeblutë e nisin vrullshëm përballjen, teksa gjejnë golin që në minutat e para.

Megjithatë Ibrahimi zgjon skuadrën e tij dhe brenda minutës së 13 përmbys gjithçka. Ndërkohë në pjesësn e dytë ishte Eze që i dërgoi shifrat 1-3.

Kur fati i takimit dukej i vulosur, Vllaznia rihap sërish ndeshjen 4 minuta para përfundimit të kohës së rregullt.

Shkodranët hidhen të gjithë në sulm për barazimin, por në sekondat e fundit ishte Vesel Limaj që i dërgoi shifrat në 2-4.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media