Home Kryetitull
Chelsea dhe Tottenham ndajnë pikët (VIDEO)
Një barazim i bardhë pa gola në supersfidën e javës së 10-të të Premier League mes Chelsea dhe Tottenham.

Një ndeshje e luftuar nga të dyja krahët, por me një Çelsi më kërkuese sidomos në pjesën e dytë, ku Totenhemi nuk mundi dot të bëjë asnjë goditje si në portë por edhe jashtë saj, duke mos e shqetësuar aspak për 45 minutat e dyta portierin Mendi.

Me këtë barazim skuadra e drejtuar nga Zhoze Murinjo mban vendin e parë me 21 pikë, ndërsa Çelsi renditet në vendin e 3 me 19 pikë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media