Home Kryetitull
Gjendet një person i plagosur në Urën Vajgurore
Një person është gjetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Urën Vajgurore.

Nga të dhënat e para dyshohet se pronari i karburantit “Azizi” me inicialet I.A. është vetëplagosur me armë zjarri.

Ende nuk dihen rrethanat sesi ka ndodhur ngjarja.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media