Home Kryetitull
Korça dhe Pogradeci presin borën e parë për këtë dimër (VIDEO)
Qarku i Korçës është përfshirë nga reshjet e dëborës këtë mbrëmje.

Për herë të parë gjatë këtij dimri, borën e shijuan edhe banorët e qytetit të Korçës e Pogradecit.

Deri tani nuk ka probleme për qarkullimin e mjeteve.

Reshjet parashikohen të dobeta deri në orn 02:00.

Firmat kontraktore mësohet se janë në gatishmëri.Grupe pune dhe mjete janë të pranishme në Dardhë, Qafën e Qarrit, Dishnicë, Voskopojë, Gorricë, Qafe Pllocë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media