Home Kryetitull
Pamjet e një qeni që godet topin me kokë bëhen virale (VIDEO)
Videoja e një qeni po bën gjiron e botës nëpër rrjet, ai shihet duke goditur topa me kokë dhe duke i dërguar ata ku pronari urdhëron.

Bëhet virale videoja e një qeni që godet topin me kokë dhe duke e dërguar atë nëpër pjesë të ndryshme të shtëpisë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM)
Arsenali vijon me rezultate pozitive (VIDEO)
Poston foto duke ndjekur transferimin e Ozilit, tifozët e Fenerbahçes duan rikthimin e Muriqit
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Vetëm 6 minuta lojë, zhbllokohet sfida Cagliari-Milan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media