Home Kryetitull
Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM)
Pas pozitivitetit me koronavirus të lojtarit të Milanit, Teo Hernandez në rrjetet sociale kanë filluar komentet negative për të fejuarën e tij, Zoi Kristofoli të cilën e akuzojnë se e ka infektuar ajo me virusin e tmerrshëm, mbrojtësin kuqezi, teksa kishte qenë së fundmi për pushime në Dubai.

Tifozët e kuqezi, pretendojnë se ajo nuk i ka respektuar rregullat anti-COVID, duke infektuar titullarin e Milanit.

Nëpër komentet e rrjetit social “Instagram” Zoi i shkruan një komentuesje duke i thënë se ndodhet në karantinë që nga dita e parë e rikthimit në Itali, dhe është në karantinë që prej një jave nën kontrollin e mjekut.

“E infektove ti me COVID-19”, ishin disa ndër komentet e shumta që e fejuara e mbrojtësit të Milanit, hasi në profilin e saj në rrjetin social.

Bukuroshja seksi replikon e irrituar me komentuesit, duke deklaruar se do të merret avokati i saj për këto lajme të rreme të krijuara vetëm për publicitet nëpërmjet imazhit të saj dhe partnerit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kourtney Kardashian ndez rrjetin, foto me të brendshme për markën e njohur (FOTO LAJM)
Shqiptari kapet brenda fermës së kanabisit në Britani, plagoset gjatë tentativës për tu arratisur
Meta i përgjigjet Ramës: Kush prek votën do t'i pritet dora bashkë me thonjtë
"Durim Edi, durim deri nesër", Kryemadhi paralajmëron "furtunë"?
Greqia e "gjunjëzuar" përballë pandemisë, 2300 raste me COVID-19 brenda ditës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media