Home Kryetitull
Bayern nuk fal, "poker" Lazios (VIDEO)
Bayern ka shkatërruar 1-4 Lazion në ndeshjen e parë të Champions duke hedhur një hap të sigurtë drejt çerkefinaleve.

Gjermanët e mbyllën pjesën e parë me avantazhin e trefishtë pas golave të Lewandowski 9' Musiala 24' Sane 42'.

Në të dytën Bayern e nis aty ku e la. Një autogol i Acerbit katërfishon rezultatin, ndërsa Lazio golin e vetëme shënoi me Correan 49'.

Ndërkohë, ndeshja e kthimit luhet në Gjermani më 17 mars. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM)
Aurela Basha ia "merr dorën" Instagramit, bën set fotografik me Endrit Mërtirin (FOTO LAJM)
Gjenden mijëra fara kanabisi dhe fishekë në Vlorë
Me baladat e famshme, Rozana Radi lajmëron pjesëmarrjen në Kënga Magjike? (FOTO LAJM)
"Brenda shkurtit vijnë 40 mijë doza", Rama gënjen shqiptarët ditën për diell

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media