Home Foto Lajm
Ronaldo apo Messi, kush është më i mirë? (STATISTIKAT)
Golat
Cristiano Ronaldo ka kaluar një vit 2016 magji, ku arriti të fitonte të gjitha trofetë e mundshëm individual, por dhe me Realin Championsin apo dhe me Portugalinë Europianin.

Gjithsesi ylli portugez mbetet një "Top të Artë" më pak se "pleshti", ndërkohë që debati i zakonshëm vijon të jetë i ndezur te tifozët dhe media, raporton Albeu.

"Football Whispers" ka analizuar të dy lojtarët duke dhënë disa statistika interesante, por të gjithë ndoshta dalim në një përfundim, që Ronaldo dhe Messi i kanë dhënë shumë futbollit. Ata do të mbahen mend gjatë për atë që kanë dhënë këto vite pasi t'i japin lamtumirën sferës magjike./albeu.com/

Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Gjysma e shesheve të zhytyra në errësirë (FOTO)
Një buqetë plot trëndafila, kush e bëri të lumtur Arbanën? (FOTO LAJM)
Joni tregon shënimin magjik të Merlinit: Të dua edhe më shumë!
Pas Dua Lipës, më 10 gusht në Prishtinë vjen edhe një yll me famë botërore (FOTO)
Zgjidhni një prej këtyre simboleve dhe lexoni mesazhin e tyre shpirtëror

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media