Home Foto Lajm
"Çmendet" Lori Hoxha: Na falni, s'kemi parë borë me sy (FOTO LAJM)
Edhe Lori Hoxha ka përjetuar emocionet e rënies së borës mbremjen e djeshme, madje ajo ka realizuar disa foto ku më pas i ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj të shumtë.

Ajo ka shkruar në postimet e saj se është duke festuar si një fëmijë i vogël nga lumturia e borës.

“S'kemi parë borë me sy, na falni", shkruan ajo në një postim tjetër ku është shtrirë në rrugën e mbuluar nga bora. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Gjysma e shesheve të zhytyra në errësirë (FOTO)
Një buqetë plot trëndafila, kush e bëri të lumtur Arbanën? (FOTO LAJM)
Joni tregon shënimin magjik të Merlinit: Të dua edhe më shumë!
Pas Dua Lipës, më 10 gusht në Prishtinë vjen edhe një yll me famë botërore (FOTO)
Zgjidhni një prej këtyre simboleve dhe lexoni mesazhin e tyre shpirtëror

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media