Home Foto Lajm
Ish nusja e Ardit Gjebreas: Ti më kërkon në çdo femër
Megjithëse ka disa kohë që është larguar nga muzika, Adea Pula vitin e kaluar mori vëmendje të madhe për lidhjen e saj me Joni Gjebrean, djalin e Ardit Gjebreas.

Lidhje kjo që me shumë mundësi ka marrë fund, siç shkruan xing.al kjo për shkak edhe të dedikimeve që po bën Adea.

Së fundmi Adea ka publikuar një foto, ku nxjerr në pah të pasmet dhe shkruan, ''Ti më kërkon në çdo femër''. Thua për djalin e Ardit Gjebreas është ky dedikim? /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Nusja e familjes Hoxha habit me dedikimin për Nexhmijen dhe Enverin (FOTO LAJM)
Lidhja e re me piktorin, Ema Andrea puthje romantike në publik (FOTO LAJM)
Bayern Munich - Besiktas, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)
Chelsea - Barcelona, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)
De Vrij i jep lamtumirë Lazios (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media