Home Foto Lajm
PAMJE TË RËNDA/ Përplaset keq policët e "Shqiponjave" në Tiranë (FOTO LAJM)
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në zonën e 21 Dhjetorit në Tiranë ku dy policë të forcave "Shqiponja" janë përplasur me një makinë.

Dëshmitarët raportojnë se policët kanë ndjetur disa minuta të shtrirë në tokë dhe më pas kanë ardhur forca të tjera të rendit duke bërë rrethimin e vendit të aksidentit, ndërsa më pak ka arritur edhe ambulanca.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e traumës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kishte kancer, përcillet mes lotësh qeni hero i Marinës amerikane (FOTO LAJM)
Armina Mevlani habit me postimin e fundit, guximi i saj nuk ka fund (FOTO LAJM)
Argjentina Ramosaj tregon arsyen pse ndihet me fat (FOTO LAJM)
Zbulohet letra e Kadaresë ndaj Enver Hoxhës: Motra ime, manjake depresive... (FOTO LAJM)
Ledri Vula ndalon publikimin e këngës së re për një arsye humane

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media