Home Foto Lajm
Flor Mumajesi uron në mënyrë shumë të veçantë Arilenën (FOTO LAJM)
SApo është publikuar kënga më e fundit e Florit "Nallane 3" ku shquhet energjia që i jep këngës Arilena Ara, këngëtarja shumë e talentuar, zbulim i X-factor.

Fatmirësisht mes sajd he djemve të pati një harmoni natyrale dhe kënga ka marrë bum klikimesh deri më tani.

Sot, teksa Arilena është duke prekur suksese të njëpasnjëshme, ajo feston edhe ditëlindjen. Nuk kishte si të mungonte urimi i Flori Mumajesit në këtë ditë të shënuar për të, pasi siç pamë edhe nga klipi, dyshja kishte një afrimitet shumë të mirë.

“Arilena Ara, gëzuar ditëlindjen energjia!” – i ka shkruar Flori në Instagram ku ka bashkangjitur një foto ku Arilena është duke performuar në një skenë të Ukrainës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka si i pari! Bella kthehet tek dashuria e vjetër (FOTO LAJM)
Ronela publikon klipin e ri, Aurela Gaçe nuk rri pa ia thënë dy fjalë (FOTO LAJM)
Triumfi ndaj Gjermanisë festohet në një mënyrë të veçantë nga tifozi meksikan (FOTO LAJM)
Gallatë e madhe, kjo është fotoja me të cilën po qeshin të gjithë (FOTO LAJM)
Fundi i botës është afër, oktapodët bien nga qielli në Kinë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media