Home Foto Lajm
Brenda panairit më të madh të armëve (FOTO LAJM)
Në Londër, është hapur panairi më i madh i armëve qofshin ato të rënda apo të kalibrit të lehtë.

Afro 1,600 armë të ndryshme të prodhuara në 54 vende të botës, janë duke u prezantuar në ExCel në qendër të Londrës.

Ky panair është organizuar nga DSEI, që ka për qëllim të mbledh fuqitë e mëdha botërore për të shkëmbyer ide sa i përket sektorit të mbrojtjes.

Ky panair është ndarë në pesë zona kyçe: forcat ajrore, tokësore, detare, të sigurisë dhe kundërterrorit, ku janë duke u prezantuar pajisjet më moderne.

Vizitorët do të mund të shohin tanket, raketahedhësit dhe pushkët e ndryshme automatike të teknologjisë më të fundit. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kjo është shtëpia e Ratko Mlladiç në Shkup (FOTO LAJM)
Rastësitë më të mëdha në botë, që habitën shumë njerëz (FOTO LAJM)
Fotot e tyre bënë xhiron e botës, ky është "dhëndri" i Barack Obama (FOTO LAJM)
E pazakontë në Europë, risi në Finlandë për konsumatorët (FOTO LAJM)
Vjen Lamborghini Urus, makina e ëndrrave (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media