Home Foto Lajm
Formacioni më i mirë i Ligës së Kampionëve në fazën e grupeve nuk e përfshin Messin (FOTO LAJM)
Liga e Kampionëve e ka mbyllur fazën e grupeve me 16 skuadrat të kualifikuara më tutje.

E nëse y formacion do të supozohej në fillim të edicionit ai nuk do të imagjinohej kurrë pa Leo Messin. Në këë formacion mbretëron PSG, i cili ka në përbërje 4 lojtarë. Reali vetëm Ronaldo dhe Barcelona asnjë lojtarë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Befason Georgina, do ta "çmend" edhe Ronaldon me këtë veprim (FOTO LAJM)
Lul Berisha dhe Klement Balili shpëtuan, ish-ministri tregon kush e dekonspiroi policinë (FOTO LAJM)
Burri i propozon martesë por diçka e pazakontë ndodhi pas (FOTO LAJM)
Inter 1-0 Milan, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)
Serbi përqafon me shpirt shqiptarin e Kosovës (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media