Home Foto Lajm
Festa e vërtetë! Shihni si djali i Ardit Gjebreas djeg shaminë e beqarit (FOTO LAJM)
Nëse menduat se fejesa e djalit të Ardit Gjebreas përfundoi me një darkë familjare, e keni menduar gabim.

Çifti i ri dhe shumë i dashuruar, Jon Gjebrea dhe Merlin kanë zgjedhur të organizojnë edhe një festë të dytë për shoqërinë e tyre.

Dhe sigurisht shumë më e çmendur se e para, me shampanjë, tortë çokollate, fishekzjarrë që ndriçojnë mjedisin e brendshëm, shumë gjallëri.

Nga postimit e të rinjve në rrjetet sociale duken mjaft të dashuruar dhe shumë të lumtur për këtë hap të rëndësishëm në jetën e tyre. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Do të luajnë në Champions, PSG dhe Napoli sfidojnë njëra-tjetrën në Twitter (FOTO LAJM)
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM)
E dashura e Neymarit çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM)
Çmendi fansat në Francë, Rike Roçi e “djeg” për ditëlindje (FOTO LAJM)
Dalin përgjimet e para pas vrasjes së ish-kapo ultrasit të Juventusit (FOTO & VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media