Home Foto Lajm
Mos u habisni kur të shihni fytyrën e këngëtares në kartmonedhat e dollarit (FOTO LAJM)
Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri është e njohur për stilin e saj të veçantë në muzikë.Këngëtarja simpatikë që tashmë po e synon tregun muzikor ndërkombëtar si duket e ka ndarë mendjen dhe çdo ditë në rrjete sociale me postimet e saj po na tregon sekrete.

Dafina ka postuar një foto në Insta Story, ku shihet një kartmonedhë me vlerën e 500 dollarëve.

“Per kohen kur ata do të vendosin fytyrën tënde në ndonjë kartmonedhë të dollarit…”, shkruan Dafina duke iu drejtuar vetes dhe na paralajmëruar.

Nëse do realizohet ndonjëherë kjo gjë nuk dihet por do e mësojmë më vonë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Do të luajnë në Champions, PSG dhe Napoli sfidojnë njëra-tjetrën në Twitter (FOTO LAJM)
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM)
E dashura e Neymarit çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM)
Çmendi fansat në Francë, Rike Roçi e “djeg” për ditëlindje (FOTO LAJM)
Dalin përgjimet e para pas vrasjes së ish-kapo ultrasit të Juventusit (FOTO & VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media