Home Foto Lajm
Pas Noizy-t dhe Luanës, ja 3 shqiptarët që kaluan 1 milion ndjekës (FOTO LAJM)
Të famshmit duket sikur janë gjithë kohës në konkurrim me njëri-tjetrin se kush ka më shumë ndjekës në rrjetet sociale. Personazhet publikë shqiptarë që arritën të mblidhnin 1 milion fansa që ndiqnin profilin e tyre në “Instagram” e festuan me postimet e veçanta.

Deri më tani vetëm Enca, Noizy dhe Luana Vjollca ishin ata të cilët kaluan shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram.

Por jo më, pasi 3 personazhe të njohur shqiptarë kanë mbi 1 milion ndjekës. Bëhet fjalë për tre futbollistë shqiptarë dhe mjaft të pëlqyer: Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri dhe Shkodran Mustafi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Do të luajnë në Champions, PSG dhe Napoli sfidojnë njëra-tjetrën në Twitter (FOTO LAJM)
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM)
E dashura e Neymarit çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM)
Çmendi fansat në Francë, Rike Roçi e “djeg” për ditëlindje (FOTO LAJM)
Dalin përgjimet e para pas vrasjes së ish-kapo ultrasit të Juventusit (FOTO & VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media