Home Foto Lajm
Ç`ndodhi? Bleona Qereti zhduket nga rrjetet sociale (FOTO LAJM)
Bleona Qereti provokon shpesh me postimet apo fotot që poston në rrjetet sociale dhe kryesisht Instagram.

Ajo shpeshherë ka përfshirë në debat jo vetem median por edhe persona publike. Por kësaj radhe ka marrë një vendim që nuk dihet se sa do e mbajtë.

“Do të zhduket një javë nga rrjetet sociale”.
Në një postim në Instastory, ajo shkruan: “Detox për një javë- lamtumirë rrjete sociale”.

Dhe ky vendim vjen pak ditë pasi postoi foton provokuese, ku vinte në dukje fundshpinën. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
wanda0
Wanda Nara “karikon” Icardin për derbin (FOTO LAJM)
Stresi u kap nudo me 20 vjeçaren në hotel, e dashura shfaqet sërish me një detaj që nuk ia merr mendja askujt (FOTO LAJM)
Luana sfidon Ermal Mamaqin: Nuk e ke idenë si do të konkurroj nesër (FOTO LAJM)
Nxorri këngën nga arratia, komentuesit "kryqëzojnë" Elvana Gjatën (FOTO LAJM)
E mbuluar nga gjaku, Zajmina tranformohet tërësisht (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media