Home Foto Lajm
Stresi sapo na e tregoi se është djalë për shtëpi (FOTO LAJM)
Stresi po na e tregon dita ditës se nuk është më ai “djali i keq” që jemi mësuar të shohim. Ai e ka nisur vitin mbarë dhe me sa duket meritat për këtë i takojnë të dashurës së tij, Kejsit.

Pak kohë më parë reperi i njohur tregoi se është i dashuruar me një vajzë që quhet Kejsi dhe pas shumë peripecive dhe dështimeve, çifti më në fund është bashkë dhe 2018-ta do të jetë viti i tyre.

Me sa duket Stresi është i dashuruar kokë e këmbë me këtë vajzë, saqë ka lënë pas krahëve jetën që bënte më parë dhe është shndërruar në një djalë për shtëpi.

Në një video të postuar në “Instastory” reperi shihet duke gatuar, ndërsa e dashura e tij e filmon.

“Përgatisim ushqim para se të ikim në palestër. Ti lëmë gati që kur të kthehemi nga palestra, mmm…”, thotë Stresi, i cili nuk ka nguruar të tregojë edhe rezultatet e ushqimit që ai ka përgatitur. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
wanda0
Wanda Nara “karikon” Icardin për derbin (FOTO LAJM)
Stresi u kap nudo me 20 vjeçaren në hotel, e dashura shfaqet sërish me një detaj që nuk ia merr mendja askujt (FOTO LAJM)
Luana sfidon Ermal Mamaqin: Nuk e ke idenë si do të konkurroj nesër (FOTO LAJM)
Nxorri këngën nga arratia, komentuesit "kryqëzojnë" Elvana Gjatën (FOTO LAJM)
E mbuluar nga gjaku, Zajmina tranformohet tërësisht (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media