Home Foto Lajm
Getoari bën një urim special për babain e tij (FOTO LAJM)
Getoari mëngjesin e sotëm e ka nisur me një urim.

Ai këtë herë ka disa fjalë për një person mjaft special.
Babai i reperit feston ditëlindjen dhe me një foto të postuar me të, Getoari shkruan thjeshtë:

Urimë ditëlindjen bab’. Geti shfaqet rrallë me prindërit dhe në të tilla raste të rralla shohim sa ngjashmëri ka ai me babain. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Big Basta dhe Vesa më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM)
Luana e tepron me ekspozimin e gjoksit në emision (FOTO LAJM)
Dalin fotot! Ja si dukej Ledina Çelo 20 vite më parë (FOTO LAJM)
Oriola Marashi shfaqet provokuese, shihni si e ironizon Ermal Mamaqi (FOTO LAJM)
Amin në muajin e 8-të të shtatzënisë, Ermali i “zbulon” barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media