Home Foto Lajm
Reali ekipi "xhuxhash", në listën e lojtarëve më të gjatë në La Liga asnjë madrilen (FOTO LAJM)
5.Diego Lopez (Espanyol) – 1.96m
Gazeta e njohur spanjolle Marca ka publikuar një listë me lojtarët më të gjatë, ku i pari është portieri i Deportivo La Corunas, Costel Pantilimon me 2.02m, ndërsa pjesë e saj janë edhe lojtarë si Steven N’Zonzi dhe ish-portieri i Real Madridit, Diego Lopez.

Në listën me më të gjatët bie në sy moskonfgurimi fare i Reait dhe konfigurimi i Barcelonës me lojtarin që pritet të mbërrijë në ditët në vazhdim.

Më lart u sjellim listën plotë të 11 lojtarëve më të gjatë në La Liga./albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Si e bëra peshoren mike?
Çmenduri! Xhafaj do të blejë fuoristradë 365 milionë lekë (FOTO LAJM)
Almeda Abazi e krahason vete me një flutur (FOTO LAJM)
“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM)
Mos i puthni fëmijët në buzë! Kjo nënë i ngjiti sëmundjen e tmerrshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media