Home Foto Lajm
Del harta, ja zonat që do të zbardhen nga dëbora nesër (FOTO LAJM)
Fundjava parashikon të sjellë dimrin e vërtetë pas shumë ditësh me mot të kthjellët dhe temperatura të larta.

Por e diela në mbrëmje pritet të sjellë reshje shiu por edhe reshje dëbore mbi 700 m nga niveli i detit.

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni hartën se cila zonë preket nga dëbora. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Si e bëra peshoren mike?
Çmenduri! Xhafaj do të blejë fuoristradë 365 milionë lekë (FOTO LAJM)
Almeda Abazi e krahason vete me një flutur (FOTO LAJM)
“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM)
Mos i puthni fëmijët në buzë! Kjo nënë i ngjiti sëmundjen e tmerrshme

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media