Home Foto Lajm
Angela Martini provokon sërish (FOTO LAJM)
Pushimet përrallore që po kalon me miliarderin rumun, mesa duket Angela Martinit po i bëjnë shumë mirë.

Këtë gjë e tregon më së mirë lumturia që duket në fytyrën e saj, si edhe fotot e bukura që ajo ka shpërndarë në Instagram këto ditë.

Mesa duket çifti i do pafund udhëtimet pasi kohët e fundit i kemi parë shumë duke udhëtuar sa në një vend në një tjetër.

Epo kjo jetë për Angelën paska qenë! /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Komunistët me Nexhmije Hoxhën festojnë ditëlindjen e diktatorit (FOTO LAJM)
Postimi i Ajola Xoxës pasi u bë nënë (FOTO LAJM)
Tifoze e flaktë e Messit, "Miss BumBum" çmendet fansta me fotot e saj në Instagram (FOTO LAJM)
Dietë me lëng limoni (FOTO LAJM)
I vjen fundi Ronaldos dhe Messit, dy lojtarët kryesorë për të fituar Topin e Artë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media