Home Foto Lajm
Është Fjolla Morina apo Kim Kardashian? (FOTO LAJM)
Fjolla Morina padyshim është një ndër ato femra që ta “thyn apo ja thyn”, si është ai muhabeti, nejse së fundmi ajo ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet jashtëzakonisht shumë seksi.

Gjoksi dhe linjat e saj të lënë të mendosh se Fjolla ngjan shumë me Kim Kardashian. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Boateng arrin në aeroportin e Barcelonës (FOTO LAJM)
Ushqehen me qen dhe tigra, jeta e paimagjinueshme në këto tribu (FOTO LAJM)
Besi i nxjerr “bojën” kolegëve, poston fotot e reja nga 10 vite më parë (FOTO LAJM)
Milot Rashica zë vend në formacionin e javës në Bundesliga (FOTO LAJM)
Rroba me çmime të kripura, cila prej politikaneve shqiptare vishet më bukur (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media