Home Foto Lajm
Këngëtarja shokon me pamjen e saj të re (FOTO LAJM)
Vetëm pak kohë më parë më parë përmes një foto në Instagram këngëtarja Klea Huta më në fund pranoi lidhjen e saj me kantautorin Elgit Doda, lidhje kjo që mendohet të jetë rreth 1 vjeçare ndoshta dhe më shumë.

Klean gjithmonë e mbajmë mend si një vajzë brune që kurrë nuk është parë të bëjë ndonjë ndryshim drastik. Mirëpo pamja e saj e re do t'ju shokojë.

Klea ka postuar sot një foto në Instagram ku shihet me flokë të shkurtra bjonde dhe me shumë makeup në fytyrë. Aktorja është shndërruar për rolin e saj në dramën "Vdiq mbreti, rroftë mbreti", që do të luhet sot në Teatrin Kombëtar. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Komunistët me Nexhmije Hoxhën festojnë ditëlindjen e diktatorit (FOTO LAJM)
Postimi i Ajola Xoxës pasi u bë nënë (FOTO LAJM)
Tifoze e flaktë e Messit, "Miss BumBum" çmendet fansta me fotot e saj në Instagram (FOTO LAJM)
Dietë me lëng limoni (FOTO LAJM)
I vjen fundi Ronaldos dhe Messit, dy lojtarët kryesorë për të fituar Topin e Artë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media